|
|
|
KK Zemun Borac (juniori)
2. krug Kvalifikacija za JJLS
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Dynamic Vip Pay | | 3 | | 3 | | 0 | | 236 | | 176 | | 60 | | 6 | | | | 2. | | | KK Crvena Zvezda | | 3 | | 2 | | 1 | | 242 | | 199 | | 43 | | 5 | | | | 3. | | | KK Zemun Borac | | 3 | | 1 | | 2 | | 213 | | 224 | | -11 | | 4 | | | | 4. | | | KK Žitko Basket | | 3 | | 0 | | 3 | | 170 | | 262 | | -92 | | 3 | | |
| | 84895 | KK Crvena Zvezda : KK Zemun Borac | 85 : 69 |
| | | | | | Datum: 28.09.2023 Vreme: 14:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudija: Nemanja Krivokuća Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 84896 | KK Dynamic Vip Pay : KK Žitko Basket | 88 : 49 |
| | | | | | Datum: 28.09.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Širko Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 84897 | KK Crvena Zvezda : KK Dynamic Vip Pay | 71 : 76 |
| | | | | | Datum: 29.09.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Nemanja Vlahović, Nemanja Krivokuća Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 84898 | KK Zemun Borac : KK Žitko Basket | 88 : 67 |
| | | | | | Datum: 29.09.2023 Vreme: 14:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Nemanja Vlahović, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 84899 | KK Dynamic Vip Pay : KK Zemun Borac | 72 : 56 |
| | | | | | Datum: 30.09.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Luka Maksimović, Marko Paunović Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 84900 | KK Žitko Basket : KK Crvena Zvezda | 54 : 86 |
| | | | | | Datum: 30.09.2023 Vreme: 14:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Luka Maksimović, Vuk Ivančević Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
1. krug Kvalifikacija za JJLS
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Zemun Borac | | 2 | | 2 | | 0 | | 180 | | 168 | | 12 | | 4 | | | | 2. | | | KK Mladost Veba | | 2 | | 1 | | 1 | | 173 | | 156 | | 17 | | 3 | | | | 3. | | | KK Beko | | 2 | | 0 | | 2 | | 168 | | 197 | | -29 | | 2 | | |
| | 84836 | KK Beko : KK Zemun Borac | 93 : 99 |
| | | | | | Datum: 15.09.2023 Vreme: 21:30 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Marko Paunović, Dalibor Šušteršić Delegat: Vukašin Kurćubić |
| | | | |
| | KK Mladost Veba - slobodna ekipa | | | |
| | 84837 | KK Mladost Veba : KK Beko | 98 : 75 |
| | | | | | Datum: 16.09.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Marija Ćirić, Antonije Luković Delegat: Vukašin Kurćubić |
| | | | |
| | KK Zemun Borac - slobodna ekipa | | | |
| | 84840 | KK Zemun Borac : KK Mladost Veba | 81 : 75 |
| | | | | | Datum: 18.09.2023 Vreme: 20:00 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Nemanja Vlahović, Pavle Šipka Delegat: Vukašin Kurćubić |
| | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|