|
|
|
KK Zemun 2 (kadeti)
Beogradska liga
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Zemun 2 | | 18 | | 15 | | 3 | | 1259 | | 841 | | 418 | | 33 | | | | 2. | | | OKK Beograd 2 | | 18 | | 13 | | 5 | | 1205 | | 920 | | 285 | | 31 | | | | 3. | | | KK Borča | | 18 | | 13 | | 5 | | 1291 | | 1049 | | 242 | | 31 | | | | 4. | | | KK Abba (Barič) | | 18 | | 13 | | 5 | | 1112 | | 1071 | | 41 | | 31 | | | | 5. | | | KK Sopot | | 18 | | 11 | | 7 | | 939 | | 923 | | 16 | | 29 | | | | 6. | | | ŠKK Zvezdara 2 | | 18 | | 7 | | 11 | | 857 | | 983 | | -126 | | 25 | | | | 7. | | | KK As Basket | | 18 | | 5 | | 13 | | 995 | | 1140 | | -145 | | 23 | | | | 8. | | | KK Radivoj Korać | | 18 | | 5 | | 13 | | 875 | | 1097 | | -222 | | 23 | | | | 9. | | | KK Eko Sport 2 | | 18 | | 4 | | 14 | | 837 | | 1108 | | -271 | | 22 | | | | 10. | | | KK Beostyle | | 18 | | 4 | | 14 | | 954 | | 1192 | | -238 | | 22 | | |
| | 88127 | OKK Beograd 2 : KK Eko Sport 2 | 59 : 41 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88128 | KK Zemun 2 : KK Radivoj Korać | 66 : 33 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 17:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 88129 | KK Sopot : KK Beostyle | 73 : 38 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 88130 | KK Borča : KK Abba (Barič) | 68 : 67 |
| | | | | | Datum: 21.11.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88131 | KK As Basket : ŠKK Zvezdara 2 | 66 : 33 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 88132 | OKK Beograd 2 : KK Zemun 2 | 49 : 52 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 88133 | KK Abba (Barič) : KK As Basket | 34 : 62 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88134 | KK Beostyle : KK Borča | 53 : 76 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 18:15 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 88135 | KK Radivoj Korać : KK Sopot | 45 : 67 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 88136 | KK Eko Sport 2 : ŠKK Zvezdara 2 | 60 : 46 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 15:40 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 88137 | KK Zemun 2 : KK Eko Sport 2 | 58 : 36 |
| | | | | | Datum: 05.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 88138 | KK Sopot : OKK Beograd 2 | 29 : 40 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 20:15 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 88139 | KK Borča : KK Radivoj Korać | 57 : 59 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 12:40 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88140 | KK As Basket : KK Beostyle | 70 : 43 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 16:30 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 88141 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Abba (Barič) | 62 : 55 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 12:45 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 88142 | OKK Beograd 2 : KK Borča | 68 : 67 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88143 | KK Zemun 2 : KK Sopot | 69 : 31 |
| | | | | | Datum: 11.12.2023 Vreme: 21:45 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) |
| | | | |
| | 88144 | KK Beostyle : ŠKK Zvezdara 2 | 50 : 60 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 16:30 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 88145 | KK Radivoj Korać : KK As Basket | 59 : 57 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 15:40 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 88146 | KK Eko Sport 2 : KK Abba (Barič) | 47 : 50 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 15:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 88147 | KK Sopot : KK Eko Sport 2 | 64 : 44 |
| | | | | | Datum: 25.01.2024 Vreme: 20:45 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 88148 | KK Borča : KK Zemun 2 | 89 : 99 |
| | | | | | Datum: 23.01.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88149 | KK As Basket : OKK Beograd 2 | 58 : 64 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 15:30 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 88150 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Radivoj Korać | 51 : 32 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 17:40 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 88151 | KK Abba (Barič) : KK Beostyle | 63 : 60 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88152 | OKK Beograd 2 : ŠKK Zvezdara 2 | 59 : 47 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 88153 | KK Zemun 2 : KK As Basket | 83 : 38 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 17:20 | Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107) |
| | | | |
| | 88154 | KK Sopot : KK Borča | 51 : 50 |
| | | | | | Datum: 18.01.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 88155 | KK Radivoj Korać : KK Abba (Barič) | 61 : 63 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 14:30 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 88156 | KK Eko Sport 2 : KK Beostyle | 67 : 52 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 88157 | KK Borča : KK Eko Sport 2 | 88 : 53 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88158 | KK As Basket : KK Sopot | 55 : 65 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 88159 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Zemun 2 | 50 : 54 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 88160 | KK Abba (Barič) : OKK Beograd 2 | 67 : 60 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88161 | KK Beostyle : KK Radivoj Korać | 53 : 58 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 88162 | OKK Beograd 2 : KK Beostyle | 81 : 52 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88163 | KK Zemun 2 : KK Abba (Barič) | 48 : 56 |
| | | | | | Datum: 13.02.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 88164 | KK Sopot : ŠKK Zvezdara 2 | 52 : 44 |
| | | | | | Datum: 17.02.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 88165 | KK Borča : KK As Basket | 79 : 51 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88166 | KK Eko Sport 2 : KK Radivoj Korać | 38 : 42 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 88167 | KK As Basket : KK Eko Sport 2 | 48 : 59 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 88168 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Borča | 48 : 68 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 88169 | KK Abba (Barič) : KK Sopot | 64 : 53 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 16:50 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88170 | KK Beostyle : KK Zemun 2 | 56 : 71 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 88171 | KK Radivoj Korać : OKK Beograd 2 | 49 : 57 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 14:15 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 88172 | ŠKK Zvezdara 2 : KK As Basket | 42 : 60 |
| | | | | | Datum: 16.02.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 88173 | KK Abba (Barič) : KK Borča | 77 : 75 |
| | | | | | Datum: 16.02.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88174 | KK Beostyle : KK Sopot | 61 : 53 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 88175 | KK Radivoj Korać : KK Zemun 2 | 32 : 76 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 88176 | KK Eko Sport 2 : OKK Beograd 2 | 41 : 88 |
| | | | | | Datum: 15.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 88177 | KK Zemun 2 : OKK Beograd 2 | 83 : 73 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 88178 | KK Sopot : KK Radivoj Korać | 54 : 44 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 19:30 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 88179 | KK Borča : KK Beostyle | 90 : 58 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88180 | KK As Basket : KK Abba (Barič) | 61 : 67 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 18:45 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 88181 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Eko Sport 2 | 51 : 39 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 88182 | OKK Beograd 2 : KK Sopot | 77 : 29 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88183 | KK Abba (Barič) : ŠKK Zvezdara 2 | 69 : 43 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88184 | KK Beostyle : KK As Basket | 80 : 57 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 88185 | KK Radivoj Korać : KK Borča | 57 : 74 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 15:40 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 88186 | KK Eko Sport 2 : KK Zemun 2 | 32 : 80 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 88187 | KK Sopot : KK Zemun 2 | 52 : 64 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 88188 | KK Borča : OKK Beograd 2 | 57 : 56 |
| | | | | | Datum: 19.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88189 | KK As Basket : KK Radivoj Korać | 74 : 65 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 18:40 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 88190 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Beostyle | 48 : 31 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 88191 | KK Abba (Barič) : KK Eko Sport 2 | 88 : 57 |
| | | | | | Datum: 11.04.2024 Vreme: 20:40 | Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Obrenovac) (Cara Lazara 2) |
| | | | |
| | 88192 | OKK Beograd 2 : KK As Basket | 69 : 47 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88193 | KK Zemun 2 : KK Borča | 61 : 66 |
| | | | | | Datum: 11.04.2024 Vreme: 21:00 | Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107) |
| | | | |
| | 88194 | KK Beostyle : KK Abba (Barič) | 73 : 77 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 88195 | KK Radivoj Korać : ŠKK Zvezdara 2 | 42 : 49 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 88196 | KK Eko Sport 2 : KK Sopot | 48 : 50 |
| | | | | | Datum: 12.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 88197 | KK Borča : KK Sopot | 60 : 48 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88198 | KK As Basket : KK Zemun 2 | 41 : 95 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 88199 | ŠKK Zvezdara 2 : OKK Beograd 2 | 59 : 58 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 14:45 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 88200 | KK Abba (Barič) : KK Radivoj Korać | 79 : 62 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 17:50 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88201 | KK Beostyle : KK Eko Sport 2 | 65 : 54 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 88202 | OKK Beograd 2 : KK Abba (Barič) | 66 : 45 |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 88203 | KK Zemun 2 : ŠKK Zvezdara 2 | 74 : 33 |
| | | | | | Datum: 02.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 88204 | KK Sopot : KK As Basket | 64 : 42 |
| | | | | | Datum: 08.04.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 88205 | KK Radivoj Korać : KK Beostyle | 33 : 50 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 88206 | KK Eko Sport 2 : KK Borča | 30 : 70 |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 88207 | KK As Basket : KK Borča | 61 : 84 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 19:45 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 88208 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Sopot | 39 : 41 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 88209 | KK Abba (Barič) : KK Zemun 2 | 52 : 50 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88210 | KK Beostyle : OKK Beograd 2 | 57 : 85 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 18:15 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 88211 | KK Radivoj Korać : KK Eko Sport 2 | 62 : 36 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 14:10 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 88212 | OKK Beograd 2 : KK Radivoj Korać | 96 : 40 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88213 | KK Zemun 2 : KK Beostyle | 76 : 22 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 88214 | KK Sopot : KK Abba (Barič) | 63 : 39 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 11:00 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 88215 | KK Borča : ŠKK Zvezdara 2 | 73 : 52 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 11:00 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88216 | KK Eko Sport 2 : KK As Basket | 55 : 47 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|